Cem Adrian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cemadrian.yetkin-forum.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

" Sen varken gücüm olurdu.. "

YazarMesaj
TunceR
Admin
TunceR

"  Sen varken gücüm olurdu..  " Empty
MesajKonu: " Sen varken gücüm olurdu.. "   "  Sen varken gücüm olurdu..  " EmptyPaz Eyl. 07, 2008 11:42 am

Tam bitti diyorken herşey seni çıkardı karşıma hayat.. Acıya dayanabilecek gücüm yoktu o sıralar.. Hayatın acımasızlığı iyiden iyiye hissettiriyordu kendini.. İşte tam tükeneceğim dediğim o anda tanıdım seni.. İnanılmaz bir yaşama sevinci doldurdu içime gelişin.. Her yeni güne büyük bir heyecanla başladım.. Zaman daha bir ağır işleyeme başladı sanki ama umrumda değildi.. Çünkü

sen vardın yanımda..
Sen varken gücüm olurdu..
Zaman akmadan dururdu..
Hatırlasana..

Gözlerinde ki umutsuzluğu farkettiğim o an anladım olacakları.. İmkansızı başarabilirim diye düşündüm ilk zamanlar ama olmadı.. Benim için bitmek tükenmek bilmeyen o zor günler seni öyle çok yormuş ki meğer, fazla uzun sürmedi acı gerçekle karşılaşmam.. Ummadığın bir anda vurdun kelimeleri yüzüme.. İçimde büyüttüğüm aşkın büyüklüğüne aldırmadan bitirdin..Artık herşey anlamsızdı..

Hani aşk seni yormuştu..
Yolun sonuna koymuştu..
Dokunma bana..

Çok uğraştım yüzündeki o mutluluk gülüşünü tekrar görebilmek için.. Gecelerce düşünüp, soğuk duvarlarla konuştum bir çözüm bulabilmek adına ama olmadı.. Hiç bir şey eskisi gibi olmazmış.. Zorda olsa bu gerçeği kabul ettim.. Bir tek sensiz geçirdiğim geceler kaldı aklımda.. Ve yanımda olmanı istediğim o özlem dolu saatler..

Şimdi eskiye döner mi?
Dönse de buna değer mi?
Cevaplasana..

Zaman yine ağır işlemeye başladı yüreğime.. Zor oldu ama en sonunda acıda ki mutluluğu keşfedebildim.. Hiç bir şey eskisi gibi olmaz derdik ya, gerçektende öyleymiş.. Ayrılığı oyun sanarak gidişin ve yüreğimde açtığın o derin yara sızlamıyor şimdi.. Bir tek avuçlarımın arasında ki yüzünün hayali kaldı aklımda.. Ama oda geçmek üzere.. Galiba zaman benide değiştirdi..

İnsan aynı durur mu?
Ayrılık kolay oyun mu?
Dokunma bana..

Her güzel şeyde olduğu gibi bu aşkında sonuna gelindi.. Yaşattığın bunca güzel şeye rağmen nasıl oldu da bu kadar insafsız olabildin anlamış değilim.. Aşkımın bu kadar büyüklüğüne aldırmadan sonu getirdin.. Şimdi neyin anlamı olabilir ki? Artık yaşanacak hiç bir şey kalmadı.. Böylesine büyük bir aşkı silipte gidişini unutarak tekrar dönmeni yok sayamaz yüreğim.. Asaleti olmalı aşkın herşeyden fazla.. Herşey bitti artık.. Anlasana..

Artık ben Vazgeçtim..
Yalnızlığı seçtim..
Her şey bitti anlasana..
Dokunma bana..
https://cemadrian.yetkin-forum.com

" Sen varken gücüm olurdu.. "
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-